-1%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Размеры (ширина*высота) 860*2050 960*2050.
Цвет RAL 9803 / срез дерева коньячный.
Накладки- металл/мдф 16 мм
Толщина металла на полотне 1,2 мм
Толщина полотна-80 мм
Наполнение полотна- минвата
Толщина коробки-76 мм (труба 60х40 + термомост 16 мм)
Фурнитура- 3 петли, ручка на розетке, евроуплотнитель, порог из нерж. стали
ЗАМОК Верхний-Сувальдный Аvers 96/S6 (или аналог) ЗАМОК Нижний-Цилиндровый «Аpecs2800» (или аналог)
Звоните нашим менеджерам за консультацией!
Даже, если необходимой модели нет в наличии, мы предложим альтернативу, которая подойдет именно Вам!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Стан | Новий |
| Тип | Дверний блок |
| Розміри | |
| Висота дверей | 1900 мм |
| Глибина коробки | 80 мм |
| Товщина дверей | 55 мм |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина металу на рамі (мм) | 1,2 |
| Товщина внутрішньої мдф накладки (мм) | 8 |
| Антизрізи | 2 |
| Верхній замок | сувальдний Аvers 1082 або аналог |
| Нижній замок | циліндровий Апекс або аналог |
| Тип конструкції | Гнутий профіль |
| Товщина зовнішньої мдф накладки (мм) | 8 |
| Фурнітура | ручка на планці |
| Ребра жорсткості | 3 |
| Зовні фальш-лист | арморешетка 3 мм |
- Ціна: 15 000 ₴
- В наявності
- Код: Red555
Вхідні двері Redfort Метал-МДФ ЛОФТ Рама - 1 труба + термоміст RAL 9803 / зріз дерева коньячний
15 200 ₴
15 000 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
