




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис: Тонкий матрац для вирівнювання або зміни жорсткості спального місця з кокосовою койрою всередині, має гнучкість, міцність і довговічність. Чехол знімний на змійці зроблений із жакарду, зносостійкого, легкого в догляді та пранні матеріалу. Тканина чохла простьобана на синтапоні, що забезпечує додатковий комфорт. За допомогою еластичних фіксаторів-гумок, надійно вшитих у чохол, легко закріпити матрац на спальному місці: дивані або основному матраці. Наповнення: Високоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний пінополіуретан. Кокосова койра — натуральний природний матеріал із вологозахисними, антибактеріальними та бактерицидними властивостями. Матрац Глорі забезпечить правильне положення хребта, сприяє рівномірному розподілу навантаження, додасть спальному місцю жорсткості за збереження комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Family |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Висота | 6 см |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Розмір матраца, см | 65х180 |
| Допустима різниця у вазі | 20 кг |
| Розміри матраца | |
| Ширина | 65 см |
| Довжина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | комбінованої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Помірно жорсткий |
| Наповнення | Латексована кокосова койра, Високоеластична піна Airfoam |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тканина чохла | Жаккард Синтепон Спанбонд |
| Кріплення | Фіксатори-гумки |
| Навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Висота матраца | 6 см |
| Гарантія | 1,5 року |
- Ціна: 2 494 ₴



