




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис: Дворядний матрац із різною жорсткістю сторін створить необхідну пружність або відчуття м'якості. Матрац «Аврора» дає можливість вибору боку матраца: жорсткої або середньої жорсткості спального місця залежно від переваг того, хто спить. Чехол знімний на змійці зроблений із жакарду, зносостійкого, легкого в догляді та пранні матеріалу. Тканина чохла простьобана на синтапоні, що забезпечить додатковий обсяг і комфорт. За допомогою еластичних фіксаторів-гумок, надійно вшитих у чохол, легко закріпити матрац на спальному місці: дивані або основному матраці. Наповнення: Дисокоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний пінополіуретан, прошарок жорсткого повсті, термоповсть натуральні вовняні та бавовняні волокна. Матрац Аврора має ортопедичний і анатомічний ефект, чудову циркуляцію повітря й функціональність завдяки різній жорсткості сторін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Family |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Висота | 5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Розмір матраца, см | 65х180 |
| Допустима різниця у вазі | 20 кг |
| Розміри матраца | |
| Ширина | 65 см |
| Довжина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | комбінованої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середній/помірно жорсткий |
| Наповнення | Високоеластична піна Airfoam Жорсткий повсть Термовойлок |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тканина чохла | Жаккард Синтепон Спанбонд |
| Кріплення | Фіксатори-гумки |
| Навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Висота матраца | 5 см |
| Гарантія | 1,5 року |
- Ціна: 2 333 ₴




